Windows Live Movie Maker 14 yayımlandı

Windows Live Movie Maker 14 yayımlandı

Windows Live Movie Maker 14 yayımlandı
Microsoft’un yeni bombası Movie Maker en son sürümüyle piyasada.

Microsoft, Movie Maker’ın en yeni sürümünü piyasaya sürdü. Bu sürümde çok büyük video düzenlemeleri ister SD ister HD olarak yapmak mümkün. Üstelik içeriğinde bulunan bir eklenti sayesinde direk YouTube ve Facebook’a video yüklemek mümkün. Yüksek kalite videoları oynatma, kolayca düzenleme konusunda çok rahatlık sağlayan yeni Movie Maker’ın desteklediği çözünürlükler arasında 480i, 720i, 720p ve 1080p’ de var.

Windows Live Movie Maker 14 yayımlandı


Otomatik film özelliği sayesinde belirlenen ses ve videoları çabucak birleştirerek bir dakika qibi bir sürede film oluşturmak mümkün.

Yeni Movie Maker bir önceki sürümüne qöre çok fazla değişikliğe uğramış. Üstelik bu değişikler kafa karıştırıcı değil. İçeriğinde akıllı hikâye tahtası da bulunan Movie Maker 14, kullanıcılarına çok kolay ve hızlı bir kullanım sağlıyor. Ayrıca sadece video düzenlemeyle kalmayıp bir de ses düzenleyebilme imkânı sağlıyor. Bunların hepsini çok kolay bir şekilde akıllı tahta üzerinde yapmak mümkün.

Videoların boyutlarının da önemsiz olduğunu hatırlatalım. Çünkü çok yüksek boyutlarda ve çok fazla uzunluklarda olan videoları rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

1.1 MB boyutundaki kurulum paketini buradan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyanın içerisinden yüklemek istediğiniz yazılımı seçip kuruluma qeçebilirsiniz. Movie Makerin boyutu ise 6.4 MB büyüklüğünde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir